Повернутись до тексту
Міністерство Закордонних Справ Фінляндії

Посол Ар’я Макконен вручила вірчі грамоти Президенту Віктору Януковичу - Посольство Фінляндії, Київ : Актуальна інформація

ПОСОЛЬСТВО ФІНЛЯНДІЇ, Київ

вул. Стрілецька, 14
01901 Київ, Україна
тел. +380 44 278 7049
E-mail: sanomat.kio@formin.fi
нормальний шрифтбільший шрифт
 
Новини, 30.11.2011

Посол Ар’я Макконен вручила вірчі грамоти Президенту Віктору Януковичу

Пані Ар’я Макконен, яка розпочала свою місію Посла Фінляндії в Україні 1 вересня 2011 року, вручила вірчі грамоти президенту Віктору Януковичу.

Посол Ар’я Макконен приїхала до Києва з Посольства Фінляндії у Москві, де вона працювала Заступником Голови (Міністром) Посольства Фінляндії з 2007 року.

 

Arjan valtuuskirjeen jättö nostoПосол Ар’я Макконен з Президентом Віктором Януковичем; Фото: прес-служба Президента Фотограф: Андрій Мосієнко

Пані Макконен розпочала свою роботу у Міністерстві Закордонних Справ Фінляндії у 1989 році. Вона займала посади у Департаменті розвитку співпраці, Департаменті зовнішніх економічних зв’язків, Європейському Департаменті, Секретаріаті Європейського Союзу.

У 2000-2003 роках пані Макконен працювала Радником Міністра Кіммо Сасі та Ярі Вілієн. Кар’єра дипломатичної служби посла Ар’ї Макконен продовжилася на посту постійного представника Фінляндії у ЄС у Брюсселі та Радника з питань преси у Посольствах Фінляндії у Куала Лумпурі та Парижі. У 2003-2007 роках пані Ар’я обіймала посаду Радника Міністра у Посольстві Фінляндії у Польщі.

 

роздрукувати цю сторінку

Цей документ

оновлений 14.12.2011


© Посольство Фінляндії, Україна | Про сайт | Контактна інформація