Повернутись до тексту
Міністерство Закордонних Справ Фінляндії

Святкування 25-ї річниці відновлення дипломатичних відносин між Фінляндією та Україною - Посольство Фінляндії, Київ : Актуальна інформація

ПОСОЛЬСТВО ФІНЛЯНДІЇ, Київ

вул. Стрілецька, 14
01901 Київ, Україна
тел. +380 44 278 7049
E-mail: sanomat.kio@formin.fi
нормальний шрифтбільший шрифт
 
Новини, 03.03.2017

Святкування 25-ї річниці відновлення дипломатичних відносин між Фінляндією та Україною

З нагоди 25-ї річниці відновлення дипломатичних відносин між Фінляндією та Україною у резиденції Посла Фінляндії в Україні відбувся ланч-буфет.

У своєму вступному слові Посол Юха Віртанен наголосив: "Нам слід говорити про відновлення, адже  наші дипломатичні відносини були вперше встановлені у 1918 році. Таким чином, наступного року ми cвяткуватимемо 100-річчя встановлення дипломатичних відносин між нашими країнами ".

Посол зауважив, що протягом 25-ти років політичні, економічні та культурні зв'язки між Фінляндією та Україною значно покращились.

Посол також зазначив, що Президент Фінляндії пан Саулі Ніїністьо та Міністр Закордонних Справ Фінляндії пан Тімо Сойні надіслали свої привітання з нагоди цієї визначної дати.

У своєму привітанні Президент Фінляндії Саулі Ніїністьо запевнив, що "Фінляндія підтримує територіальну цілісність і суверенітет України, політичну асоціацію та економічну інтеграцію України з ЄС".

Міністр Сойні, зі свого боку, нагадав, що "наші країни мають довготривалі та дружні відносини і наша співпраця принесла нам багато спільних досягнень. Фінляндія значно збільшує свою допомогу Україні і надалі зміцнює наші дружні відносини».

Смачні фінські страви, чудова класична музика у виконанні молодого і талановитого фінсько-українського ансамблю скрипалів сприяли створенню святкового настрою на заході.

роздрукувати цю сторінку

Цей документ

оновлений 03.03.2017


© Посольство Фінляндії, Україна | Про сайт | Контактна інформація