Повернутись до тексту
Міністерство Закордонних Справ Фінляндії

Фінська бізнес-делегація відвідала Київ 5-6 жовтня - Посольство Фінляндії, Київ : Актуальна інформація

ПОСОЛЬСТВО ФІНЛЯНДІЇ, Київ

вул. Стрілецька, 14
01901 Київ, Україна
тел. +380 44 278 7049
E-mail: sanomat.kio@formin.fi
нормальний шрифтбільший шрифт
 
kuva

У рамках Київського міжнародного економічного форуму-2017 відбувся робочий візит фінської бізнес-делегації на чолі із Заступником Державного Секретаря із зовнішньоекономічних зв'язків пана Маркку Кейнянена. Під час круглого столу "Україна-Фінляндія: можливості для співпраці" українські та фінські підприємці мали змогу обмінятися думками щодо спільних перспектив розвитку.

Представники фінських компаній мали  можливість зустрітися із заступником

kuva1

Міністра енергетики та вугільної промисловості України пані Наталією Бойко, представниками Міністерства інфраструктури України, Міністерства закордонних справ України та Українського союзу  промисловців і підприємців. Фінському бізнесу є що запропонувати завдяки  своїм найкращим  технологіям в галузі енергоефективності, агропромисловості,  поводження з відходами, машинобудування та інших секторах.

kuva3

Наступного дня пан Кейнянен виступив  з промовою на тематичній панелі "Україна-Європа. Стратегія Win-Win", яка була присвячена темі можливостей, що надаються Угодою про глибоку та всеохоплюючу зону вільної торгівлі (ГВЗВТ) між Україною та ЄС.

Під час офіційного візиту в Україну пан Кейнянен також зустрівся із Першим Заступником Міністра економічного розвитку та торгівлі України Максимом Нефьодовим. Представники фінської делегації мали зустрічі з бізнес-асоціаціями та агентствами. Результатом вищезазначених зустрічей стало встановлення прямих контактів та започаткування ініціатив щодо можливих спільних проектів між фінськими та українськими компаніями у різних галузях.

роздрукувати цю сторінку

оновлений 23.10.2017


© Посольство Фінляндії, Україна | Про сайт | Контактна інформація