Повернутись до тексту
Міністерство Закордонних Справ Фінляндії

У Львівському Національному Університеті відбувся круглий стіл, присвячений 100-річчю незалежності Фінляндії - Посольство Фінляндії, Київ : Актуальна інформація

ПОСОЛЬСТВО ФІНЛЯНДІЇ, Київ

вул. Стрілецька, 14
01901 Київ, Україна
тел. +380 44 278 7049
E-mail: sanomat.kio@formin.fi
нормальний шрифтбільший шрифт
 

Посол Юха Віртанен та пан Ерккі Туоміоя, член Парламенту та колишній Міністр закордонних справ Фінляндії (2000-2007, 2011-2015 роки) відвідали Львів та взяли участь у круглому столі, присвяченому 100-річчю незалежності Фінляндії.

lviv2

Засідання круглого столу «100-річчя незалежності Фінляндської Республіки: уроки для України» відбулося 16 жовтня 2017 року на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка.

Під час своєї промови Посол Юха Віртанен розповів про виклики, що стояли перед Фінляндією упродовж 100-річної історії і про те, як Фінляндія поступово перетворювалася на успішну державу, яка сьогодні посідає передові місця у багатьох міжнародних рейтингах.

Пан Ерккі Туоміоя  виступив із доповіддю стосовно процесу формування Фінляндії як незалежної демократичної держави. Основними компонентами успіху нації він, перш за все, вважає освіту, підприємництво, інновації, толерантність, пошук консенсусу, гендерну рівність та рівну участь.

Lviv3

Представники університету та обласної адміністрації обговорили теми пов'язані із політичним, соціальним та економічним життям Фінляндії. Учасники заходу перерахували деякі позитивні досягнення Фінляндії та висловили сподівання, що Україна також може скористатися таким досвідом.

Не дивлячись на те, що дата проведення круглого столу співпала з офіційним державним святом в Україні, чимало студентів виявили свою зацікавленість у заході та взяли участь у дискусійних панелях.

Посол Фінляндії в Україні Юха Віртанен та Посол України в Фінляндії Андрій Олефіров по скайп зв'язку обговорили можливості розвитку відносин між двома країнами у майбутньому.

"Окрім  розвитку ділових і культурних відносин між Фінляндією та Україною я хотів би бачити більше контактів між людьми. Також я вбачаю великий потенціал у розвитку туризму між нашими країнами", - зазначив Посол.

lviv4

Гарна сонячна погода, прогулянки по історичному та мальовничому центру міста, смачна кава у затишних кафе додали особливої ​​цінності візиту та викликали бажання повернутися до цього прекрасного міста невдовзі.

роздрукувати цю сторінку

оновлений 27.10.2017


© Посольство Фінляндії, Україна | Про сайт | Контактна інформація