Повернутись до тексту
Міністерство Закордонних Справ Фінляндії

Міністр Сойні: Фінляндія засуджує незаконну анексію Криму Росією - Посольство Фінляндії, Київ : Актуальна інформація

ПОСОЛЬСТВО ФІНЛЯНДІЇ, Київ

вул. Стрілецька, 14
01901 Київ, Україна
тел. +380 44 278 7049
E-mail: sanomat.kio@formin.fi
нормальний шрифтбільший шрифт
 
Новини, 16.03.2018

У неділю, 18 березня, виповнюється четверта річниця незаконної анексії Автономної Республіки Крим та міста Севастопіль Російською Федерацією. Фінляндія засуджує незаконну анексію Росією, яка суперечить міжнародному праву.

"Позиція Фінляндії щодо підтримки територіальної цілісності та суверенітету України є твердою. Ми засуджуємо незаконну анексію Криму Росією та продовжуємо політику невизнання незаконної анексії ", - зазначив Міністр.

Крім того, Міністр Сойні висловлює свою стурбованість з приводу погіршення ситуації з правами людини в Криму:

"Надходять тривожні повідомлення про погіршення ситуації з правами людини у Криму. Я закликаю Росію розслідувати всі порушення, притягнути винних до правосуддя і надавати міжнародним організаціям  безперешкодний доступ до території".

Міністр Сойні із стурбованістю відзначає також поточну мілітаризацію півострова. Військове нагромадження в Криму надалі погіршить складну ситуацію, яка склалася у системі безпеки.

Фінляндія повністю погоджується зі спільною заявою ЄС, яку зробила Верховний представник ЄС Федеріка Могеріні  16 березня. (http://www.consilium.europa.eu/en/press/press-releases/2018/03/16/declaration-by-the-high-representative-federica-mogherini-on-behalf-of-the-eu-on-the-autonomous-republic-of-crimea-and-the-city-of-sevastopol/)

роздрукувати цю сторінку

оновлений 16.03.2018


© Посольство Фінляндії, Україна | Про сайт | Контактна інформація