Повернутись до тексту
Міністерство Закордонних Справ Фінляндії

100-річчя встановлення дипломатичних відносин між Фінляндією та Україною - Посольство Фінляндії, Київ : Актуальна інформація

ПОСОЛЬСТВО ФІНЛЯНДІЇ, Київ

вул. Стрілецька, 14
01901 Київ, Україна
тел. +380 44 278 7049
E-mail: sanomat.kio@formin.fi
нормальний шрифтбільший шрифт
 
У резиденції Посла Фінляндії відбулося урочисте прийняття з нагоди 100-річчя встановлення дипломатичних відносин між Фінляндією та Україною. 🇫🇮🇺🇦🤝

Посол Віртанен не міг не згадати Германа Гуммеруса - першого Тимчасового Повіреного у справах Фінляндії в Україні. Пан Гуммерус прибув до Києва у серпні 1918 р. та вручив вірчі грамоти гетьману Павлу Скоропадському. Це була перша спроба встановити дипломатичні відносини, яка, однак, не була вдалою через політичні потрясіння, що відбувалися в той час в Україні. Друга, більш успішна спроба, відбулася у 1992 році. 

У своїх мемуарах про Україну у 1931 р. Пан Гумерус передбачав, що "одного дня фінське посольство в Києві буде відновлено і можна буде сподіватися на більший успіх його роботи».

Посол зазначив, що сьогодні Фінляндія та Україна є ближчими одна до одної, ніж будь-коли раніше, наші країни мають взаємовигідні та кращі результати у деяких галузях.
роздрукувати цю сторінку

оновлений 23.10.2018


© Посольство Фінляндії, Україна | Про сайт | Контактна інформація